www.cvonline.hu

Területi biztosítóberendezési szakértő (Budapest)

  • A hirdetés 75 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Területi biztosítóberendezési szakértő

Helység
Budapest

Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések
(műszaki-felügyelet-karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • Műszaki problémák megoldására alternatívák kidolgozása, szakmai állásfoglalások kialakítása. Döntés előkészítési javaslat összeállítása.
  • Megfogalmazott szakmai fejlesztési igények értékelése, javaslatok adása a prioritások meghatározására.
  • Szakmai tervek véleményezése, felterjesztése jóváhagyásra, illetve külön - rendeletben szabályozott szintig – jóváhagyása.
  • Vasúti létesítmények és berendezések hatósági bejárásainál, illetve a MÁV Zrt. részére leadott hatósági jogkörben kezdeményezett bejárásokon, ellenőrzéseken a Társaság képviselete. Javaslatot tesz a szükséges intézkedésekre.

A munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú felsőfokú állami iskolai végzettség (közlekedésmérnök, villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök, mérnök informatikus diploma)
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • széleskörű Cafetéria
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • utazási kedvezmény

További információ
Link megjelenítése

2017.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Tóthné Polónyi Zsuzsanna 06 1/511-1365

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki > Elektromérnök, Gépészmérnök, Közlekedésmérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.07.