Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Területgazda (Székesfehérvár)

  • E.ON Hungária Zrt.
  • Székesfehérvár, Fejér
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Változatos mérnöki munkakört kínál az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.: a székesfehérvári üzemünkbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Területgazda

Feladatok

  • A kis- és középfeszültségű hálózat műszaki felügyelete a Várpalota környéki területen
  • A partnerektől érkező igények egyeztetése, műszaki megoldási javaslatok kidolgozása
  • Normatív karbantartási, üzemviteli tervek, beavatkozási javaslatok készítése
  • A karbantartási munkák, beruházások támogatása, műszaki ellenőrzése
  • A munkaterület és műszaki átadás megszervezése, dokumentálása, munkavédelmi ellenőrzések
  • Káresetek, hálózati minőségpanaszok kivizsgálása, a beérkező információk, üzemzavarok elemzése
  • Adatszolgáltatás, közműnyilatkozatok kiadása, hálózattal kapcsolatos adatok, dokumentációk kezelése

Elvárások

  • Egyetemi / főiskolai végzettség (villamosipari műszaki)
  • 3 év műszaki területen szerzett tapasztalat
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata
  • SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak felhasználó szintű ismerete
  • AUTOCAD felhasználói ismeret
  • B típusú jogosítvány

Amit kínálunk

  • Kollégáinkban hosszútávon gondolkodunk, ezért az alapbéren felül havi fix bérjuttatást (alapbér 15%-a) biztosítunk.
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keretet nyújtunk
  • Az öngondoskodást önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulással támogatjuk
  • Felelős munkáltatóként fontos számunkra a munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért munkatársaink számára kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Meghatározott feltételek fennállása mellett albérleti támogatást nyújtunk
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat, és lehetőség családtagok bevonására a kedvezményes családi flottába
  • Az ország egész területén céges üdülőben pihenhet

A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Energetika / Villamosság > Energetikai menedzser, Energetikai mérnök, Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Szakmunka / fizikai munka > Elektrotechnikus, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű, Megváltozott munkaképességű
Aktiválás időpontja 2019.06.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre