Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelésvezető

HSA Kft.
Régió: Békés

Hozzáadva: 2019.08.18.
Jelentkezési határidő: 2019.08.29.

Feladatok:

  • Termelési tevékenységek hatékony szervezése, ellenőrzése. A feladatok és célkitűzések megvalósítása, költségek csökkentése
  • Művezetők, műszakvezetők, sorfelelősök irányítása
  • Megrendelések nyomon követése, határidő- és szükségletorientált termelésirányítás
  • A hatékony minőségi és mennyiségi mutatószámok biztosítása
  • Munka-, Tűz-, és Egészségvédelmi előírások betartása
  • Együttműködés a projektek során a kapcsolódó területeken dolgozó kollégákkal
  • Riportok készítése a tulajdonos vállalat és az ügyvezetés számára

Elvárások:

  • Felsőfokú járműmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség
  • Több éves releváns tapasztalat, azon belül vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes szintű nyelvtudás német vagy angol nyelven
  • Vezetői kompetencia, irányító jellem
  • Proaktív, kreatív, önálló és felelősségteljes munkavégzés, eredmény-, ill. hatékonyság-orientáltság, rendszerszemlélet
  • Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó készség
  • Termelésvezetési módszerek ismerete (LEAN, KAIZEN stb.), ERP ismeretek
  • MS Office felhasználó szintű ismerete (Excel, Outlook)

- Határozatlan idejű munkaszerződés
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
- Karrierlehetőség
- Megállapodás szerinti juttatási csomag

Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre