Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelésvezető

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.
Régió: Bonyhád, Tolna

Hozzáadva: 2019.03.23.
Jelentkezési határidő: 2019.03.30.

Termelésvezető - Bonyhád

Termelésvezetőt keresünk egy 1934 óta luxus cipőket gyártó francia partnerünk számára egy 70 fős üzembe Bonyhádon. A cég nagy változásokon ment át az elmúlt egy évben. A magyarországi termelést Lean elvek alapján szervezték át a franciaországi gyáregység mintájára.

A Termelésvezető feladata a gyártási folyamatok hatékony középvezetői szintű működtetése lesz az operatív vezetőnek riportálva.

Önre vár ez a pozíció, ha szívesen kamatoztatná tudását egy átlátható méretű szervezetben, és ha kihívást lát benne, hogy a magas szintű, tradicionális szaktudást a legkorszerűbb gyártási módszertan szerint alkalmazza.

Mik lesznek a feladatai?

  • Változatos feladatkörért lesz felelős az alapanyag beszerzéstől a termelési folyamatok irányításán át a kész termékek kiszállításáig.
  • A termelési folyamat zökkenőmentes működését fogja biztosítani a munkavédelmet is beleértve.
  • Rálátása lesz a pénzügyekre is, tehát egy kisebb cég teljes napi operatív működésének összefüggéseit láthatja át.
  • A gyártási specifikációk betartását fogja biztosítani az üzemben.
  • Franciaországi vezetőkkel is kapcsolatot fog tartani német, francia vagy angol nyelven, így rendszeres idegennyelv-használatra lesz lehetősége.
  • Havi-negyedéves rendszerességgel utazhat a következő időszakra vonatkozó tervek megbeszélésére a franciaországi anyacéghez.

Mit várunk Öntől?

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik (mérnöki végzettség előnyt jelent).
  • Tapasztalt szakembert keresünk, aki átlátja, és biztos kézzel működteti a gyártási folyamatokat.
  • Szívesen utazna akár havi rendszerességgel néhány napos utakra a francia anyacéghez.
  • A NÉMET vagy FRANCIA vagy ANGOL nyelven való kapcsolattartás nem okoz gondot Önnek.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk egyéni megállapodás alapján.
  • Tradicionális termelési folyamatokat irányíthat korszerű gyártási környezetben és kiemelkedő minőségügyi standardok szerint egy több mint száz éve működő cégnél.
  • Hosszú távon számítanak a munkájára, és stabil hátteret biztosítanak hozzá egy emberközpontú vállalatnál.

Helyek Bonyhád
Tolna
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Francia, Német
Aktiválás időpontja 2019.02.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre