Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelésvezető helyettes

  • Az álláshirdetés 5 napja lett aktiválva

Német testvérvállalattal rendelkező autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk angol nyelvtudással, és vezetői tapasztalattal rendelkező termelésvezető helyettes munkatársat.

Feladataid közé fog tartozni:

  •        Ésszerű és biztonságos gyártási folyamat biztosítása
  •        A minőségi elvárások biztosítása
  •        A szerelő üzem vezetőjének támogatása
  •        Zavarmentes gyártási folyamatok biztosítása
  •        Új projektek koordinációja, új eljárástechnikák bevezetése
  •        Folyamatoptimalizálás, a gyártási folyamat zavarainak megszüntetése
  •        Együtt működés a vevőkkel és a beszállítókkal, társosztályokkal
  •        Személyzet tervezése és vezetése (műszakvezetők / Csoportvezetők munkájának koordinálása)
  •        Az összeszerelő üzem napi munkájának koordinálása
  •        5S / Lean tevékenységek koordinálása

Amivel rendelkezned kell a munkához:

  •        Gépész-/Folyamat-/Műanyagipari mérnök végzettség
  •        Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  •        Vezetői tapasztalat (150 - 200 fős termelési részleg vezetésében)
  •        Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  •        Minőségirányítási eszközök ismerete
  •        Erőforrás tervezés, gyártási folyamat tervezési ismeretek

Előnynek számít:

  •        Német nyelv ismerete is (angol mellett)

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Érdekes és kihívásokkal teli, feladatok
  • Családias vállalati kultúra; fiatalos, lendületescsapat
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség egy növekvő, globális vállalatnál.

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye

Végezetül…

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.12.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre