Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelésvezető helyettes

  • Az álláshirdetés holnap lejár

Pest megyei autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk termelési vezető helyettes munkatársat.

Feladatok:

  • A termelés szervezése a kitűzött mennyiségi és minőségi célok érdekében
  • Munkaerő szervezése, beosztása, ezzel kapcsolatos nyilvántartások, elemzések és jelentések készítése
  • Szabadságolási tervek készítése, szervezése a vállalati célok figyelembevételével
  • Dolgozók képzéseinek szervezése, tudásszint elemzése
  • A csoport és egyéni hatékonyság mérése, elemzése, javítása, erről jelentés és javaslatok készítése
  • Munkautasítások, ellenőrzési dokumentumok kiadása, nyilvántartása
  • Minőségi mutatók elemzése, a minőség folyamatos javítása
  • A minőségbiztosítási rendszer követelményeinek betartása, betartatása
  • A gyár területén a rend, tisztaság és fegyelem betartása, betartatása
  • Részvétel ISO/TS,TPM,Kaizen és 5S tevékenységekben
  • A munkavédelmi szabályok és a Munka Törvénykönyve által előírt jogszabályok betartatása.
  • Belső szabályzatok, belső utasítások betartása, betartatása

Szakmai elvárások:

  • Termelésben (főként autóipar), tömeggyártásban szerzett tapasztalat és vezetői tapasztalat elengedhetetlen
  • Autóipari szabványok ismerete (ISO, IATF, stb.)
  • Határozott, következetes személyiség
  • Angol nyelvtudás minimum 6/10
  • Mérnöki végzettség (elsősorban vegyészmérnök)

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre