Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TERMELÉSVEZETŐ HELYETTES (14-9458)

HumanField Kft.
Régió: Baranya

Hozzáadva: 2019.06.26.
Jelentkezési határidő: 2019.07.04.

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TERMELÉSVEZETŐ HELYETTES

(14-9458)

pozícióba.

Feladatok:

  • 2 üzemvezetőn és 2 csoportvezetőn keresztül kb. 100 fő vezetése,
  • A gyár folyamatos működésének biztosítása,
  • Gyártási folyamatok fejlesztése,
  • A termelés hatékony irányítása, a termelés során felmerülő akadályok kiküszöbölése,
  • Költségoptimalizálásban való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség),
  • Gyártásban szerzett mérnöki tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Kiemelkedő jövedelem.

A munkavégzés helye: Baranya megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9458”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Baranya
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Műszakvezető, Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre