Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TERMELÉSVEZETŐ (3 Műszakos munkarend)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2019.01.07.
Hirdetés azonosító: 2296740

Veszprém megyei autóipari gyártó vállalat megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Termelési szervezetben az irányítása alá tartozó egység-vezetők és operátorok (100-150 dolgozó) munkájának koordinálása
  • A napi tevékenység összehangolása a termelési területen belül
  • Munkabiztonság, termelékenység, minőség, költséghatékonyság monitorizálása
  • Rendszeres kommunikáció és információ átadás az irányítására bízott terület dolgozói felé
  • A tudatos biztonság megteremtése oktatások és proaktív lépések megvalósításával
  • A termelési tervek követése az előírt minőségben és mennyiségben
  • A vezetése alatt álló csapat oktatási igényének meghatározása
  • A vállalati irányelvek mindenkori szem előtt tartása, követése
  • LEAN, 5S kezdeményezések,fejlesztések támogatása
  • Napi, heti és havi termelési riportok készítése
  • Társosztályokkal történő rendszeres együttműködés

Elvárások

  • Közép, vagy felsőfokú végzettség
  • 2 - 3 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Gyártási folyamatok, technológiák, dokumentációk ismerete
  • Anyagáramlási folyamatok ismerete
  • IT rendszerek alapos ismerete
  • Munkabiztonság, 7 veszteség, 5S, csapatelméletek ismerete
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Multinacionális háttér
  • Autóipari követelmények ismerete
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Megbízónk stabil, hosszútávú munkalehetőséget biztosít
  • Kulturált munkakörülményeket kínál
  • Karrierlehetőség, folyamatos szakmai fejlődés
  • Versenyképes alapbér, havi bónusz, cafeteria, műszakpótlék, emelt összegű bejárási támogatás

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSVEZETŐ (3 Műszakos munkarend), Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kategória

Gyártás / Termelés

Régió

Veszprém
Iratkozzon fel állásértesítőre