Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Termelésütemezési konzulens - ERP Consultant (production scheduling)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.09.19.
Jelentkezési határidő: 2018.08.14.

CAD/CAM/PLM fejlesztéssel és forgalmazással foglalkozó ügyfelünk keres ERP konzulenst termelésütemezési területre.
Mi is kell a pozíció betöltéséhez? A válasz a mérnöki szemléletmód, termelésütemezésben szerzett tapasztalat és IT (ERP) háttértudás el

Pozíció leírása / Job description

Mi is kell a pozíció betöltéséhez? A válasz a mérnöki szemléletmód, termelésütemezésben szerzett tapasztalat és IT (ERP) háttértudás elegye.
- Specifikus termelésütemező szoftver működésének elsajátítása
- Bevezetési projektek támogatása ERP és mérnöki oldalról
- Rendszerparaméterezés, ügyfélfolyamatok megértése
- Személyes találkozók lebonyolítása ügyfeleknél: felmérések, konzultációk, oktatások, adatelőkészítés elvégzése
- Hídként működni a termelés és az ERP rendszer között
- Termelésütemezési koncepció megalkotása, egyeztetése ügyféllel
- Termelésütemezési szoftver testreszabása az ügyfél igényeinek megfelelően
- Kiegészítő kisebb fejlesztések elkészítése, tesztelése, dokumentálása
- Továbbképzéseken való részvétel
- Együttműködés a többi kollégával, projektvezetéssel

Elvárások / Requirements

- Legalább 3 éves tapasztalat termelésközeli ERP tanácsadásban
- Termelésütemezés területén megvalósított bevezetések, ügyfélkezelés és ügyviteli/termelési folyamatok megértése
- Felsőfokú mérnöki/informatikai végzettség
- Vállalati, ügyviteli folyamatok alapos ismerete
- Mérnöki véna, IT (ERP) szemléletmód
- Legalább középfokú angol nyelvtudás
- Magabiztos fellépés és jó kommunikációs képesség
- Analitikus gondolkodásmód
- Önálló munkavégzés
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

- Biztos céges háttér
- Dinamikus fejlődő, lelkes csapat
- Professzionális munkakörnyezet

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika > It szakértő
Aktiválás időpontja 2018.07.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
ERP Konzulens

Commit Számítástechnikai Kft.

 A Commit Kft. ERP Konzulens munkatársat keres....
Budapest, Érd, Pest

Production Engineer

HAYS Hungary Kft.

Folyamatmérnököt keresünk gyártó partnerünk meg...
Jász-Nagykun-Szolnok

Production Leader

- Responsibility for the manufacturing workshop...
Szabolcs-Szatmár-Bereg