Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termeléstervező

  • Kelly Services
  • Pest, Szigetszentmiklós, Bu...
  • A hirdetés 51 napja lejárt

Szigetszentmiklósi partnerünkhöz keresünk

Termeléstervező Munkatársat!

Feladatok:

  • Termelési anyagok – alapfilter, illetve késztermék tervezése
  • Termelési kapacitások nyomon követése
  • Napi szintű kapcsolattartás a termeléssel
  • Havi ,,Masterplan” (mind késztermék és alapfilter esetén) meghatározásban aktív részvétel
  • Heti terv meghatározása, kommunikálása a termelés felé
  • Kiszállítások tervezése
  • Napi/heti/havi riportok készítése
  • Hó végén elhatárolások kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Koordinációs képesség, irányító attitűd
  • Konfliktuskezelési képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafetéria már az első hónaptól
  • Bónusz rendszer
  • Céges buszjárat – Kelenföld, Csepel, Szigetszentmiklós, Szigethalom, Dunaharaszti, Ráckeve, Tököl, Halásztelek
  • Fiatalos, vidám csapat
  • Izgalmas munkakör

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós
Helyek Pest
Szigetszentmiklós
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser
Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre