Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TERMELÉSTERVEZŐ

REHAU Kft.
Régió: Újhartyán, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.10.14.
Jelentkezési határidő: 2019.11.08.
header

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészkkel.

TEMELÉSTERVEZŐ
ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBA

Leendő feladataid:

  • A gyártási határidőket érintő fő kapcsolattartó
  • A tervezési adatok megfelelő időben történő rendelkezésre bocsátása a termelés felé
  • A személyi kapacitásokkal kapcsolatban rendszeres egyeztetés a termeléssel
  • Szoros kapcsolattartás az alapanyag diszponensekkel a tervezett termelésről
  • Szoros kapcsolattartás a kiszállítással
  • QS auditok tervezésében és végrehajtásában való támogatás és a esetlegesen feltárt hiányosságok elhárítására intézkedések meghozatala

Szükséges tapasztalatok:

  • Felsőfokú végzettség lehetőleg logisztika  szakirányon
  • Jó koordinációs képesség
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Csapatmunkára való képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség
  • Nagyon jó számítógépes ismeretek
  • Precizitás

Mit kínálunk Neked:

  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • Karácsonyi juttatás, közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

Amennyiben felkeltettük érdeklődését várjuk fényképes magyar és idegen nyelvű pályázati anyagát.

Velünk az élvonalba kerülsz!

Világszinten is a legmodernebbek közé tartozó munkakörnyezetben dolgoznál? Fontos, hogy kellemes légkörben, megbecsültségben végezhesd munkádat? Szívesen ismernéd meg a legmodernebb technológiákat egy környezettudatos, komoly piaci előnyt élvező vállalatnál?

Helyek Újhartyán
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő
Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.10.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre