Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termeléstervező

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.
Régió: Kecskemét

Hozzáadva: 2019.06.24.
Jelentkezési határidő: 2019.06.20.

Folyamatosan fejlődő, zöldmezős beruházással létrejött multinacionális autóipari beszállító partnercégünk megbízásából keresünk Termeléstervező munkatársat.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, közgazdasági, műszaki vagy logisztikai területen
  • Angol és/vagy német kommunikációképes nyelvtudás
  • Min. 2 éves releváns tapasztalat (ellátásilánc- menedzsment, termeléstervezés, beszerzés)
  • SAP tapasztalat

Feladatok:

  • Alapanyag készenlét és rendelkezésreállás biztosítása
  • Termelés tervezése (munkautasítások, időzítés stb.)
  • Szállítási tervek készítése
  • Auditálás és munkatársak oktatása
  • Beszállítókkal, vevőkkel és belső társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Vásárlói észrevételek kezelése

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern munkakörnyezet
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Környezettudatosságú működés
  • Stabil és összetartó csapat
Helyek Kecskemét
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.05.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre