Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TERMELÉSTERVEZŐ, VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ (14-9696)

HumanField Kft.
Régió: Komárom-Esztergom, Győr-Moson-Sopron, Veszprém

Hozzáadva: 2019.12.21.
Jelentkezési határidő: 2019.11.10.

Nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

TERMELÉSTERVEZŐ, VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ

(14-9696)

pozícióba.

Feladatok:

  • Vevőkkel történő napi kapcsolattartás,
  • Gyártástervezésben való aktív részvétel,
  • Készletoptimalizálás,
  • Alkatrészigények biztosítása,
  • Új projektek bevezetésében való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (előny: közgazdász, logisztikus),
  • Logisztikai területen szerzett néhány éves tapasztalat,
  • A termelő közegben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9696”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő
Gyártás / Termelés > Termeléselemző, Termelési hivatalnok, Termelési menedzser
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre