Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termeléstervező - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém, Veszprém

Hozzáadva: 2019.05.23.
Jelentkezési határidő: 2019.06.03.

Feladatok:

  • Vevői igények összegyűjtése, ellenőrzése és elemzése a rendelkezésre álló adatforrások alapján
  • Meghatározni a gyártási tervet minden gyártósorra, a készletcélok figyelembevételével, ellenőrizni a terv teljesíthetőségét
  • Előkészítő megbeszélés keretében áttekinteni a terveket az érintett funkciókkal
  • Összevetni a forecast-ot a költségvetéssel, meghatározni a főbb eltéréseket és azok okait
  • Mutatószámok mérése és kiértékelése
  • Összefoglalót készíteni a gyártási tervekről, kihangsúlyozva a problémákat, szűk keresztmetszeteket és a termelési igényeket
  • A hónap elején áttekinteni a vevői rendeléseket és kiszámolni az eladási előrejelzést az ehhez kapcsolódó paraméterek és információk figyelembevételével
  • Az eladási adatok és vevői rendelések napi változásának nyomon követése
  • SAP törzsadatok karbantartása, az érintett logisztikai nézetek és paraméterek beállítása az SAP checklisták-ban felsorolt termékekre és anyagokra

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki/logisztika)
  • Minimum 2 év logisztikai területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önállóság
  • Elemző és szervezőkészség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • SAP, Microsoft Office ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér
  • Multinacionális környezet
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatása

A munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Gyártás / Termelés > Termelési hivatalnok
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre