www.cvonline.hu

Termeléstervező - mikrotervező

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.12.20.
Hirdetés azonosító: 995344

Flex állások

A Flextronics International Kft. sárvári lokációjára munkatársat keres mikrotervező munkakörbe. Amennyiben szeretnél egy lendületes, fiatalos csapat tagja lenni egy olyan környezetben, ahol megbecsülik munkádat, jelentkezz ma!

Mikrotervező

Feladatok

  • Termelés kellő mennyiségű megrendeléssel történő ellátása, a folyamatos anyagkiadás és folyamatos termelés igényeinek megfelelően
  • Gyártási megrendelések vizsgálata anyagelérhetőség, műszaki gyárthatóság- és minőségi oldalról
  • Gyártási megrendelések rögzitése és státuszváltása, gyártási anyaglista rögzitése
  • Eltérések, prioritások kezelése
  • Adatgyűjtés a kezelt PO állományról és adatszolgáltatás társszervezeteknek
  • Termelési tervek készitése műszakos lebontásban, ahol a folyamat miatt szükséges.

Elvárások

  • Középiskolai végzettség
  • Termelési tapasztalat, vagy termékismeret
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek: MS Office, kiemelten Excel

Előny

  • Baan ismeret
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, önéletrajzodat kérlek, küldd el az E-mail cím megjelenítése mailcímre.