Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termeléstervező (Jász-Nagykun-Szolnok megye)

  • Hire-One Kft.
  • Jászberény
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Pozíció leírása:

Késztermék rendelések fogadása, visszaigazolása, ütemezése;
Hiánylisták készítése, anyaghiányok követése;
Gyártási riportok készítése;
Gyártást akadályozó problémák koordinálása, megoldása;
Új folyamatok bevezetésében, illetve működtetésében való részvétel;
Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal (R&D, Beszerzés, Sales, Mérnökség, gyártósorok).

Követelmények:

Minimum középfokú végzettség;
Hasonló területen gyártó cégnél szerzett tapasztalat;
Kiváló Excel tudás;
Vállalatirányítási rendszerek ismerete (előny JDE, SAP);
Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Microsoft Office).

Előny:

Angol nyelvismeret.

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30 294 5850

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Fiatal dinamikus csapat;
Korszerű géppark;
Hosszú távú, stabil munkahely.

Helyek Jászberény
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.12.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Termeléstervező

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.

Feladatok:A gyártás vevői igényeknek megfelelő ...
Kecskemét

Trenkwalder Kft

Gyártásban logisztikai feladatok ütemezéseKapac...

Gyártás ütemezése a megrendelések alapjánTermel...
Kecskemét