www.cvonline.hu

Termeléstervező (diszponens)

  • Company_icon Hire-One Kft.
  • Location_icon Mosonszolnok
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Pozíció leírása:

Termelés tervezése a vevői megrendelések alapján;
Vevői kapcsolattartás- esetleges megrendelési változások kezelése;
Diszponálás, beszállítói kapcsolattartás;
Rendelésállomány folyamatos monitorozása;
Készletfigyelés, készletcsökkentés;
Kiszállítás terv összeállítása;
Dokumentációk vezetése, jelentések elkészítése.

Követelmények:

Szakirányú felsőfokú végzettség;
2-3 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlat;
Megbízható német vagy angol nyelvtudás;
Csapatban dolgozás képessége;
Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
Számítógépes ismeretek.

Előny:

Excel, SAP ismeretek

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/295-8396

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Versenyképes jövedelem, széles körű juttatási csomag (teljesítmény- és eredményességi bónusz, cafeteria, bejárási támogatás, albérlet hozzájárulás, hűségprémium)
Családias munkahelyi légkör nemzetközi környezetben
Izgalmas feladatok és valódi szakmai kihívások egy stabil, dinamikusan fejlődő vállalatnál
Folyamatos képzési lehetőség

Helyek Mosonszolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.07.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre