Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TERMELÉSTERVEZŐ (14-9425)

HumanField Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.06.22.
Jelentkezési határidő: 2019.06.16.

Nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

TERMELÉSTERVEZŐ
(14-9425)

pozícióba.

Feladatok:

  • Termeléstervezés (rövid-, közép- és hosszú távra),
  • A vevőkkel történő napi szintű kapcsolattartás,
  • A készletszint optimalizálásában való részvétel,
  • Alapanyag beszerzés támogatása,
  • Vállalatirányítási rendszer használata,
  • Társosztályokkal történő együttműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (előny: logisztikus, közgazdász),
  • Logisztikai területen szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • A termelő közegben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér,
  • Nemzetközi környezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9425”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő
Gyártás / Termelés > Termeléselemző, Termelési hivatalnok, Termelési menedzser
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre