Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termeléskiszolgáló anyagmozgató (Debrecen)

HSA Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.12.25.
Jelentkezési határidő: 2019.11.29.

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Termeléskiszolgáló anyagmozgató

Főbb feladatok:

  • Termelési területek kiszolgálása vontató targoncával és platformos vezetőállásos targoncával
  • Csomagolóanyag és komponens szállítás a gyártóterületekre, készáru átvétele és könyvelése
  • A rábízott szállítóeszköz, emelőgép üzemképes állapotáról folyamatosan tájékoztatja vezetőjét, szükséges javításokra, karbantartásokra javaslatot tesz
  • A szállított anyag, eszköz, minőségének szemmel tartása, probléma esetén a felettes értesítése
  • Közvetlen felettes által kiadott operatív feladatok végrehajtása
  • Ötletei / tapasztalatai alapján a folyamatos fejlesztésben való részvétel
  • A be- és kiraktározandó anyagok mennyiségi és anyagféleség szerinti ellenőrzése
  • Anyag nyomon követhetőségére vonatkozó előírások betartása
  • Kiraktározás a Fifo-elv szerint
  • Kanban rendszer betartása
  • Leltár feladatok elvégzése
  • Komponensek készre jelentése terminállal (Bar code, PC) az átvétel előtt

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Könnyűgépkezelői / targoncavezető / jogosítvány (OKJ, NKH nem szükséges)
  • Mérlegkezelési ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Célorientáltság
  • Vállalkozói gondolkodásmód, vevőorientáltság
  • Csapatmunkára való képesség
  • Kiváló kommunikációs készég, önálló munkavégzés

Amit a cég kínál Önnek:

  • Stabil kiszámítható jövedelem
  • Hosszú távú bejelentett munkaviszony
  • Munkábajárás támogatás
  • Béren felüli juttatások

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ +36 30 259 5573-as telefonszámon keresztül kérhető!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre