Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelésirányító

HSA Kft.
Régió: Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.10.18.
Jelentkezési határidő: 2019.11.09.

Feladatok:

  • termelési tervek nyomon követése
  • irányított állomány munkájának szervezése, szabadságok és túlórák tervezése
  • vezetői feladatok ellátása, személyes teljesítmény fejlesztési tervek létrehozása, nyomon követése
  • termelési mutatók monitorozása, javaslattétel a fejlesztésre
  • projektekben való aktív részvétel
  • LEAN folyamatok figyelemmel követése, javaslatok készítése a menedzsment részére

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás (alap, kommunikációs szint)
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • nyitott, kezdeményező, rendszerszemléletű és elkötelezett személyiség
  • felelősségvállalás és proaktivitás a mindennapi munka során
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat, vezetői tapasztalat.előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre