www.cvonline.hu

Termelésirányító

  • A hirdetés tegnap lejárt

Feladatok:

  • Az üzem hatékony működéséhez szükséges feltételek megtervezése
  • Termeléshez/ gyártáshoz kapcsolódó folyamatok ütemezése az erőforrás szükséglet és a kapacitásigények figyelembevételével
  • Az igényelt mennyiség legyártásának, határidőre, a kívánt minőségben történő leszállításának felügyelete a vevők elégedettsége érdekében
  • A felügyelete alá tartozó termelőeszközök rendeltetésszerű használatának rendszeres ellenőrzése
  • Munkaterület rendjének, tisztaságának felügyelete
  • A munkafegyelmi és munkabiztonsági előírások betartatása, üzembiztonság folyamatos fenntartása
  • Minőségirányítási előírások betartatása, üzemi folyamatok fejlesztésében való együttműködés
  • Szükséges félkész termékek, alap- és segédanyagok rendelésének és készletnagyságának felügyelete, kooperáció az üzem számára optimális készletszint kialakításában
  • Modern technológiai folyamatok változásának követése, adott esetben javaslat új technológia, új berendezés/eszköz beszerzésére
  • Együttműködés a karbantartási terv kidolgozásában
  • Üzemben lévő gépek, berendezések, termelőeszközök tervszerű és rendkívüli karbantartásának felügyelete
  • Beosztottjainak oktatása a termelésben felmerülő feladatokra és a minőségi munkavégzésre
  • A dolgozók kompetencia mátrixának elkészítése és folyamatos karbantartása, javaslat szakmai továbbképzésekre

Elvárások:

  • 3-5 év munkatapasztalat
  • 30-40 fős dolgozói létszám koordinálása
  • Termelésirányítási rendszer kezelésében való jártasság

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Termelésirányítási rendszer bevezetésében szerzett gyakorlat

Amit nyújtunk:

  • Bejárás támogatása, Erzsébet kártya/ ajándékzseb 8000 Ft/hó

Telephely: Mór, így Mórról vagy vonzáskörzetéből várjuk leginkább a jelentkezőket.

Helyek Mór
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Termelés vezető, Termelési menedzser
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.05.23.