www.cvonline.hu

Termelésirányítási operátor

  • A hirdetés 189 napja lejárt

Szigetszentmiklósi telephelyű, nyílászáró és homlokzati rendszereket gyártó és forgalmazó cégünk

TERMELÉSIRÁNYÍTÁSI OPERÁTOR

munkatársat keres.

Új munkatársunk főbb feladatai lesznek:

  • SAP-ban felépített termelésirányítási modul használata
  • gyártásba kerülő szerkezetek termelésirányítási alapadatainak rögzítése, karbantartása
  • termékmódosítások lekövetése SAP-ban
  • együttműködés a gyártási folyamatokban résztvevő társosztályokkal

Új munkatársunkkal szemben támasztott elvárásaink:

  • Szakirányú, minimum középfokú műszaki végzettség (építőipari)
  • műszaki rajz olvasási ismeretek
  • pontos, figyelmes, rendszerben gondolkodni tudó személyiség
  • képesség a munkautasítások feldolgozására és végrehajtására, ugyanakkor önálló munkavégzésre
  • megbízható MS-Office ismeretek

Előnyök:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • CNC megmunkáló gépek, programok ismerete
  • SAP ismeret és gyakorlat
  • CAD tervezőprogramok ismerete
  • hasonló területen szerzett releváns munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • kihívást jelentő munkákban való részvétel
  • hosszú távú munkavégzés
  • modern, kulturált munkakörnyezet
  • munkába járási támogatás Szigetszentmiklóson kívüli lakosok részére
  • versenyképes bérezési és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós

Fényképes önéletrajzot várunk.

Helyek Szigetszentmiklós
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrátor
Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés > Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.02.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre