www.cvonline.hu

Termelési vezető

Régió: Heves
Heves

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.01.19.
Jelentkezési határidő: 2014.03.14.

Pozíció leírása / Job description

Dinamikusan növekvő, német tulajdonú, országos bolthálózattal rendelkező friss és fagyasztott pékáruk, cukrásztermékek előállításával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat termelési vezető munkakörbe.

Az új munkatárs feladata lesz a kb. 70 fős csapat munkájának irányítása, a meglévő termelési folyamatok optimalizálása, és a termékminőség folyamatos fenntartása illetve növelése.

Feladatok:

- A szigorú minőségi követelmények betartásának biztosítása, minőségügyi problémák felderítésében való aktív közreműködés, a selejtarány csökkentése, termelési időre és termelékenységre vonatkozó standardok felállítása
- A termelési berendezések, folyamatok és az anyagáramlás hatékony megszervezése
- Munkaköltség elemzések készítése, a leghatékonyabb munkaerő felhasználás elérése, munkaerő-költség csökkentési projektek vezetése, összefogása
- Termelékenység javítási és termelési költségcsökkentési lehetőségek azonosítása, és projektek indítása
- A termelés folyamatos támogatása, részvétel az ad hoc jellegű termelési problémák megoldásában
- Javaslattétel új berendezések beszerzésre
- Az adott terület költségvetésének betartása

Elvárások:

- Élelmiszeripari mérnök végzettség
- Min. 5 év élelmiszeripari termelésben szerzett tapasztalat, és min. 2 év termelésben szerzett vezetői tapasztalat - péküzemben szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Termelés hatékonyság növelésben, termelési folyamatok újraszervezésében, fejlesztésében szerzett jártasság, lean szemlélet
- Angol VAGY német nyelv magabiztos kommunikációs szintű ismerete
- MS Word, Excel magabiztos használata
- Kiváló kommunikációs és vezetői készségek
- Határozott fellépés, magabiztos hozzáállás
- Megbízhatóság, precizitás, felelősségtudat

Amit kínálunk:

- Stabil pozíció egy dinamikusan növekvő, mintegy 300 terméket gyártó nemzetközi vállalatnál
- Magas színvonalú termékek, modern gyártási technológiák
- Versenyképes javadalmazás

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Heves
Heves
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -