Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelési vezető

PBS International Kft.
Régió: Pest

Hozzáadva: 2019.11.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

professional business solutions

Megye:

Pest megye

A pozíció leírása:

Nyugat-Pest megyei Megbízónk számára keresünk azonnali munkakezdéssel, betanulási és továbbképzési lehetőséggel, kizárólag hosszú távú munkát kereső mélyépítésben releváns szakmai tapasztalattal rendelkező termelési vezető kollégát.

Feladatkör, felelősségek:

• A termelési projekteket globálisan kell átlátnia, összefognia, összehangolnia, a szerződésszerű teljesítésre, a költségkereten belüli megvalósításra fókuszálva. • A cég érdekeinek érvényesítése a megrendelővel és egyéb szereplőkkel (pl. alvállalkozókkal) szemben. • A folyamatos költség figyelés és szükség szerinti beavatkozás. • Az aktuális tevékenységéről a heti termelési értekezleten rendszeresen beszámol, negyedévente írásos értékelő/javaslattevő beszámolót készít az ügyvezetőnek, melyet az ügyvezető a gazdasági vezetővel együtt értékel. • Építésvezető kiválasztása a projektekhez. • Az egyes projektek terveinek feldolgozása, a projektterv megismerésének, anyag-eszköz-emberi erőforrás igények kontrollja. • Beszállítók, anyagok, alvállalkozók kiválasztása/ a kiválasztási folyamat ellenőrzése, a cég beszerzési szabályzatának betartása/betartatása. • Munkaterület átvétel (az építési napló megnyitása) és a munka kezdés folyamatának ellenőrzése, kapcsolatfelvétel a műszaki ellenőrrel, hatóságokkal, szakhatóságokkal, közmű üzemeltetőkkel, ezen szolgáltatások megrendelése. Dokumentálás, archiválás. • Geodéziai felmérések, alapkitűzések elkészítések, dokumentálásának, archiválásának ellenőrzése. • Beszerzési felelősök meghatározása/ezen folyamat ellenőrzése. A saját hatáskörbe rendelt beszerzések, beszállítások menedzselése. • Folyamatos termelés biztosítása. • Gépek, gépkocsik optimális kihasználtságának biztosítása. • Fizikai állomány optimális kihasználtságának biztosítása. • Költséghatékony technológia biztosítása. • Kivitelezési munkák folyamatos koordinálása/ellenőrzése. • A projektek folyamatos aktuális költségfelhasználásának az ellenőrzése, erről heti jelentés készítése az ügyvezető számára, szükség esetén beavatkozás, a szükséges intézkedések megtétele a projekt költségterven belüli megvalósítása érdekében. • Kapcsolattartás a Megrendelővel, egyeztetések, ezek dokumentálása. • A vállalat érdekeinek az érvényesítése a kivitelezési szerződések keretein belül a Megrendelők, alvállalkozók és egyéb partnerekkel, az ehhez szükséges valamennyi intézkedés megtétele. • A munka lezárásához szükséges mérések, vizsgálatok, felmérések elvégzése/elvégeztetése, dokumentálás, archiválása. • Teljesítés igazolások igazoltatása műszaki ellenőrrel, megrendelővel. • Részvétel az ajánlatok, szerződések, utókalkulációk elkészítésében. • Számlák, átadási dokumentáció leadása határidőre. • Helyszíni szemle. • Bejövő teljesítésigazolások ellenőrzése-igazolása. • Részvétel előadásokon, konferenciákon, kiállításokon, szakmai napokon. • A termelés hatékonyságára, minőségének javítására vonatkozó javaslatok kidolgozása ügyvezető részére erőforrás, költség igénnyel, megtérülési számítással.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Felsőfokú, építőmérnöki, vagy bányamérnöki, esetleg gépészmérnöki végzettség. • Angol vagy német nyelvismeret előny, de nem feltétel. • Legalább 5 éves szakirányú (mélyépítésben szerzett) tapasztalat. • Speciális mélyépítésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel. • B kategóriás jogosítvány. • Microsoft Office ismeret. • AutoCad kezelés előny, de nem feltétel. • Jó szervező és megoldó képesség. • „Hogyan lehet és nem a miért nem csináltam meg” attitűd.

Nyelvtudás:

Angol vagy német nyelvismeret.

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy 1990-ben alakult magyar tulajdonú vállalkozás, amely napjainkra a magyarországi mélyépítés meghatározó szereplőjévé fejlődött. Partnereiknek a közműépítés, környezetvédelem, speciális mélyépítés, földmunkák és az útépítés területén komplex megoldásokat nyújt.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre