Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelési vezető (Polgár)

HSA Kft.
Régió: Polgár, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.08.22.
Jelentkezési határidő: 2019.08.23.

Feladatok:

  • Termelő tevékenység irányítása: a gyártási ütemezésnek megfelelő, kiváló minőségű termék előállításának és kiszállításának biztosítása
  • Termelési technológiai folyamatának szervezése és nyomon követése
  • Minőségirányítás folyamatos után követése
  • A termeléshez kapcsolódó társosztályokkal való kapcsolattartás
  • A raktározási és logisztikai folyamatok felügyelete, támogatása
  • Termelési beruházások koordinálása, a szükséges emberi erőforrás biztosítása, áthelyezése
  • A vonatkozó összes szabályozási feltételnek való megfelelés biztosítása
  • Üzemegység ingatlanának teljes körű üzemeltetése
  • Riportok, kimutatások készítése a menedzsment részére

Elvárások:

  • Felsőfokú szakmai (műszaki) végzettség
  • Legalább 3 év termelésben eltöltött vezetői tapasztalat
  • Gazdasági és gyártásszervezési ismeretek
  • Pontos, precíz, felelősségteljes, kooperatív munkavégzés
  • Műszaki szemlélet
  • MS Office csomag felhasználói szintű ismerete
  • Jó együttműködő képesség és tanulási hajlam
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Építőipari tapasztalat előnyt jelent
  • Faiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Angol és/vagy német nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Polgár
Helyek Polgár
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre