Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat Csévharasztra

TERMELÉSI VEZETŐ
 (HF 11-7536)

pozícióba.

Feladatok

  • A termelés tervezése, irányítása és ellenőrzése,
  • 30-40 beosztott irányítása,
  • A termékek időbeni legyártásának biztosítása az előirt minőségi szabványoknak és költséghatékonysági elveknek megfelelően,
  • A termelési kapacitás, anyaggazdálkodási és karbantartási szükségletek felmérése,
  • A gyártás folyamatos felügyelete közvetlenül a termelésben.

Elvárások

  • Többéves termelési vezetői tapasztalat élelmiszer vagy állateledel-gyártási területen,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Problémamegoldó készség, példamutatás, csapatszellem,
  • Angol nyelvtudás,
  • Felelősen gazdálkodó szemléletmód,

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • versenyképes juttatás.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Pest megye, Csévharaszt

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével kérjük, küldje a „HF 11-7536"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése