Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TERMELÉSI VEZETŐ (14-9642)

HumanField Kft.
Régió: Heves

Hozzáadva: 2019.10.03.
Jelentkezési határidő: 2019.10.13.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi, gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

Termelési Vezető
(14-9642)

pozícióba.

Feladatok:

  • A termelés hatékony irányítása, a termelés során felmerülő akadályok kiküszöbölése,
  • Az üzemben dolgozók (kb. 50 fő) irányítása,
  • Termelési csoportvezetők mentorálása,
  • Gyártási folyamatok fejlesztése,
  • Költségoptimalizálásban való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Termelésben szerzett többéves vezetői tapasztalat,
  • A műanyagipari háttér előnyt jelent,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Heves megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9642”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre