Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TERMELÉSI VEZETŐ (13-8871)

Hozzáadva: 2018.12.24.
Jelentkezési határidő: 2018.09.08.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TERMELÉSI VEZETŐ
(13-8871)

pozícióba.

Feladatok:

  • 200 fős termelési egység vezetése, gyártási folyamatok koordinálása, a hatékony működéshez szükséges feltételek megteremtése,
  • Gyártási, személyzeti követelmények vizsgálata, meghatározása a napi eredmények figyelembe vételével,
  • Fejlesztési tervek előkészítése és prezentálása a vezetőség felé,
  • Részvétel a prototípusok tesztelésében, megvalósíthatóságuk felbecsülésében,
  • Karbantartási, minőségügyi, termelési területek átfogó irányítása,
  • Munkafegyelmi és munkabiztonsági előírások betartatása a dolgozókkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Gyártócégnél szerzett releváns vezetői tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes fizetés,
  • Céges autó.​​​​​​​

A munkavégzés helye: Pest megye észak-keleti régiója

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „13-8871”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre