Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TERMELÉSI VEZETŐ (13-8861)

Hozzáadva: 2018.09.22.
Jelentkezési határidő: 2018.09.05.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TERMELÉSI VEZETŐ
(13-8861)

pozícióba.

Feladatok:

  • Termelési terv végrehajtása, termelés során felmerülő problémák kiküszöbölése,
  • Termelési egysében dolgozók (töb száz fő operátor és ~ 30 fő mérnök és csoportvezető) szakmai felügyelete és koordinálása, feladatok meghatározása,
  • Termelés hatékony irányítása,
  • Gyártási folyamatok tervezése, optimalizálása, fejlesztése,
  • Költségoptimalizálás.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Termelés vezetésben szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások,
  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Céges autó.

A munkavégzés helye: Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „13-8861”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre