Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelési üzemvezető

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

A termékfejlesztés és innováció területén évtizedek óta sikeres és növekvő gyártó vállalat Veszprém-megyei gyártó bázisához keressük

munkatársunkat.

Főbb feladatok:

  • 30-35 fős automatizált üzem hatékony munkájának teljes körű szervezése, irányítása, ellenőrzése,
  • A termelés irányítása és felügyelete a munkabiztonság, a minőség, termelékenység, és folyamatok figyelembevételével,
  • Karbantartási terv elkészítése, szervezése és felügyelete,
  • Termelési területeken dolgozók munkájának irányítása és ellenőrzése, munkatársak folyamatos fejlesztése, értékelése,
  • Munkatársak kiválasztása, betanítása és motiválása,
  • Az emberi és gépi hatékonyság folyamatos elemzése, javaslatok készítése, hatékonyságot javító intézkedések kidolgozása és bevezetése,
  • A minőségi problémák kezelése, minőségjavító és költségcsökkentő projektek szervezése,
  • Erőforrások tervezése,
  • A vállalati előírások, szabványok, módszerek betartásának ellenőrzése a termelésben,
  • Az egészségügyi, biztonsági, környezetvédelmi és gyári szabályok betartásának biztosítása a termelésben,
  • Termeléshez szükséges alapanyagigények tervezése, beszállítói szerződések kezelése.

Ideális jelöltünk:

  • 4-5 éves, termelésben szerzett vezetői tapasztalata van,
  • Határozott, dinamikus, gyakorlatias személyiség,
  • Magas minőségtudattal bír,
  • Magabiztos felhasználói számítástechnikai ismeretekkel bír
  • LEAN szemlélete van.

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • Folyamatosan bővülő, megújuló és innovatív feladatok,
  • Vezetői juttatások (havi fizetés + bónusz + vállalati autó saját használatra is).

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelés vezető, Termeléselemző, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre