Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelési tréner - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém, Veszprém

Hozzáadva: 2019.05.21.
Jelentkezési határidő: 2019.06.19.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Termelési tréner

munkatársat keres Partnercége megbízásából.

Feladatok:

  • A termelésben dolgozó operátorok betanítása (egyéb oktatások megtartása)
  • A képzési programok megtervezése, képzési terv kialakítása
  • Oktatások megszervezése, lebonyolítása
  • Oktatási anyagok, segédletek készítése
  • Vizsgák megszervezése, leszervezése
  • Heti auditok megtartása, adatok rögzítése, eltérések javítása
  • Éves szintfelmérő teszt megszervezése, levezetése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny: pedagógia, andragógia)
  • Termelésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Angol vagy német legalább középszintű nyelvtudás
  • MS Office (Word, Excel) ismerte
  • Határozott fellépés
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Németországi betanulás vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag

A munkavégzés helye: Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító partnere számára közvetít főállású munkatársat.

 Egyéb információ:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelési menedzser
Humán erőforrás > Képzési menedzser, Személyzeti munkatárs
Oktatás / Képzés > Tréning menedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.05.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre