Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

2003-as alakulásunk óta működünk sikeresen a személyzeti tanácsadás piacán, több 1000 interjút tudunk magunk mögött, több 100 jelöltünk karrier álmainak megvalósítását mozdítottuk előre. Büszkék vagyunk, hogy sikereinket a családias hangulat megőrzése mellett értük el, ügyfeleink és jelöltjeink érdekeit mindig szem előtt tartva.
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

TERMELÉSI SUPERVISOR

A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében elhelyezkedő partnercégünk világszerte több mint 10.000 alkalmazottat foglalkoztatnak, és milliónyi embernek segítenek a termékeik által.

Csatlakozzon Ön is, amennyiben szeretne egy modern vállalat tagja lenni, amely a térség legdinamikusabb munkáltatójának számít!

Főbb feladatok:

  • a munkavégzés 70%-ban a termelésben, 30%-ban az irodában zajlik;
  • napi feladatok meghatározása koordinálása a termelési terveknek megfelelően;
  • szakmai operáció irányítása, oktatása (betanítása);
  • a termelési tervek nyomon követése (a területre vonatkozó mutatók monitorozása, javaslattétel a fejlesztésre);
  • beszámolók és prezentációk készítése az elért eredményekről;
  • LEAN folyamatokban való részvétel, javaslatok készítése;
  • vezetői feladatok ellátása, személyes teljesítmény fejlesztési terv létrehozása, nyomon követése.

Amit kínálunk:

  • széleskörű juttatási rendszer (cafeteria, éves bónusz),
  • utazási költségtérítés,
  • céges laptop, telefon;
  • térített képzések, tréningek;
  • nemzetközi lehetőségek,
  • igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet;
  • partner program különböző cégekkel – kedvezmény a termékek, szolgáltatások árából;
  • céges rendezvények (szakmai programok, rendezvények),
  • egészséges életmód támogatása (ingyenes szűrővizsgálatok, sportnap, üzemorvosi rendelés a gyárban).

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • angol nyelvtudás (kommunikációs szint),
  • több műszakos munkarend vállalása,
  • proaktivitás a mindennapi munkában,
  • előnyt jelent a multinacionális környezetben szerzett tapasztalat, valamint a vezetői szakismeret.

A meghirdetett pozícióra a "JELENTKEZEM" gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Termelési supervisor

Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nyírbátor, 4300 Magyarország
Teljes munkaidős
3 -5 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása