Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelési supervisor - INTS/9/281

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.09.20.
Jelentkezési határidő: 2019.10.01.

Nyírbátori partnercégünk számára keresünk kollégát

Termelési supervisor

pozícióba

Ref.: INTS/9/281

Feladatok:

  • nagy létszámú termelési csoport munkájának koordinálása
  • a termelési tervek nyomon követése
  • szabadság és túlóra tervezése
  • vezetői feladatok ellátása, személyes teljesítmény fejlesztési terv létrehozása, nyomon követése
  • a területre vonatkozó mutatók monitorozása, javaslattétel a fejlesztésre
  • projektekben való aktív részvétel, információ továbbítása a fizikai állomány felé
  • LEAN folyamatokban részvétel, javaslatok készítése a felettes részére

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi diploma
  • angol nyelvtudás (kommunikációs szint)
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • nyitottság, kezdeményező, rendszerszemléletű és elkötelezett személyiség
  • felelősségvállalás és proaktivitás

Előny:

  • multinacionális termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • vezetői tapasztalat

Ajánlat:

  • modern, multinacionális környezet
  • versenyképes fizetés
  • kitűnő juttatási rendszer
  • vezetői továbbképzés

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre