Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelési operátor - Komárom

  • T-HR Kft.
  • Komárom-Esztergom, Komárom
  • A hirdetés 9 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Üzem gépeinek, berendezéseinek működésének, műszaki állapotának ellenőrzése. Üzem technológiai rendszereinek üzemeltetése.

Végzettség:
Középfokú vagy technikusi végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Legalább 1 éves tapasztalat szükséges a pozíció betöltéséhez!

Informatika:

Egyéb követelmény:

Műszaki területre

Megjegyzés:
A régióban stabilan jelenlévő, szegmensében piacvezető családias vállalkozás.
Iratkozzon fel állásértesítőre