Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelési műszakvezető

  • Nagyhegyesi TAKARMÁNY Kft.
  • Nagyhegyes, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 9 napja lejárt

A Nagyhegyesi TAKARMÁNY Kft. a nedves hobbiállat-eledel gyártó üzemébe munkatársat keres a következő munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • A munkacsoportok, a gyártási folyamatok koordinálása
  • A termelési terv teljesítése, a műszak erőforrásaival való hatékony gazdálkodás, kapcsolattartás a társosztályokkal
  • A termékminőség felügyelete, gyártásközi mérések elvégzése
  • Műszakjelentések készítése
  • Üzemi rend és tisztaság biztosítása, a gyártás élelmiszer-biztonsági előírásainak betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Termelésben szerzett tapasztalat, min. középfokú végzettség
  • Precíz munkavégzés, technológiai és élelmiszerbiztonsági fegyelem
  • Jó kommunikációs készség
  • Műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Élelmiszeripari szakirányú végzettség
  • Konzerviparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Innovatív környezet, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés, cafeteria, munkába járás költségtérítése

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Nagyhegyes
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelés vezető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre