Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelési- műszaki vezető

Régió: Budaörs, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2018.10.22.
Jelentkezési határidő: 2018.03.06.

A magyar tulajdonú 26 éve jól prosperáló, saját gyártóüzemmel rendelkező Innoveng 1 Kft. (innoveng1.hu) vegyi termékeket gyárt és az ügyféligények alapján folyamatosan fejleszt, melynek eredményeként folyamatosan bővül azoknak az iparágaknak a száma, melyeknek minden tisztítási- és fertőtlenítési feladatára tökéletes és gazdaságos megoldást tudnak nyújtani.

Jelenleg gyakorlott szakembert keresünk

Termelési-, műszaki vezető

pozícióba

Feladatok:

  • Termelési tervek kidolgozása, termelés ütemezése
  • Termelő berendezések felügyelete, szakmai irányítás
  • Beruházások előkészítése, lebonyolítása az ajánlatkéréstől az üzembe helyezésig
  • Termékfejlesztés irányítása
  • Részvétel a cégirányításban műszaki vonalon

Elvárások:

  • Vegyipari és/ vagy gépészmérnök végzettség
  • Minimum 5 éves releváns szakmai- és vezetői tapasztalat
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Innovatív és komplex gondolkodásmód
  • Nyitottság és fejlődőképesség
  • Vezetői attitűd
  • Csapatmunkában való részvétel

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívást jelentő, felelősségteljes munkakör
  • Teljesítményarányos versenyképes jövedelem
  • Próbaidő után: szolgálati gépkocsi és egyéb juttatások biztosítása.

Munkavégzési hely: Budaörs, Budatétény

Amennyiben megfelel az elvárásoknak és motiválónak tartja a feladatkört, kérem, szíveskedjen megküldeni magyar és angol, vagy német nyelvű szakmai önéletrajzát!

Helyek Budaörs
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Vegyészmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2018.02.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre