www.cvonline.hu

Termelési munkatárs

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.08.03.
Jelentkezési határidő: 2018.08.20.

Tatabányai álláslehetőség azonnal! Folyamatos 12 órás munkarend, szabad hétköznapokkal és hétvégékkel!

Ha nem szeretsz egyedül egy gép mellett ülni vagy állandó elégedetlenséget érzel jelenlegi munkahelyeden ez a te lehetőséged lesz! Itt csapat

Pozíció leírása / Job description

Ha nem szeretsz egyedül egy gép mellett ülni vagy állandó elégedetlenséget érzel jelenlegi munkahelyeden ez a te lehetőséged lesz! Itt csapatban dolgozhatsz egy jó légkörben!
Bérezéssel kapcsolatos kérdésekkel keress bátran minket a lenti elérhetőségek egyikén! Magas kereseti lehetőség!

- Vizuális ellenőrzés
- Kézi anyagmozgatás
- Gyártási gépek folyamatos működtetése
- Papír- és elektronikus alapú adminisztráció
- Munkavégzés jellege: könnyű fizikai állómunka

Elvárások / Requirements

- hosszú távra tervező munkatársakat keresünk
- műszak változtatás esetén 3 műszakos munkarend elvállalása
- kézügyesség

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes alapbér plusz juttatásokkal
- jelenléti és teljesítmény alapú bónusz (bruttó 50 000 Ft)
- legalább nettó 20 000 Ft cafetéria belépéstől
- 100 % bejárási támogatás
- több nyitott pozíció
- további céges kedvezmények

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2018.08.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások

Trenkwalder Kft

szénszálak gyártási folyamataiban való részvéte...
Nyergesújfalu

Termelési csoportvezető

Eisberg Hungary Kft

Gyálon működő svájci tulajdonú élelmiszer feldo...
Gyál, Pest, Budapest

Termelési adminisztrátor

HSA Kft.

Termelési adminisztrátor Feladatok: A termelésb...
Tiszafüred