Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelési munkatárs - csiszoló / polírozó

  • Kerox Kft
  • Pest, Budapest, Sóskút
  • A hirdetés 19 napja lejárt

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.
Sóskúti Ipari Parkban található gyárunk kerámia megmunkáló üzemébe keresünk munkatársat a következő munkakörökbe:

Feladatok:

Polírozó- és csiszológépek kezelése. Izzított kerámiák felületének finommegmunkálása a megadott tűrésen belüli méretre. Munkalapok, kísérőcímkék dokumentálása.

Amit kínálunk:

  • Elérhető átlag (teljesítmény függő) bruttó fizetés 350 000 Ft a betanulást követően,
  • Ezen felül egyes munkaállomásokon 200 Ft/óra géppótlék,
  • Béren kívüli juttatások (SZÉP kártya - 16 000 Ft),
  • Hosszútávú, stabil bejelentett állás,
  • Többműszakos munkarend,
  • Munkába járás támogatása saját gépjárművel 15 Ft/km,
  • Céges buszjáratok az M6-os és 6-os főút vonalán.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Minimum szakmunkásképző végzettség,
  • Jó vizuális képesség, kézügyesség,
  • Jó számolás képesség elengedhetetlen,
  • Monotonitástűrés, állóképesség,
  • Előny, de nem feltétel: termelésben szerzett hasonló tapasztalat.

Munkavégzés helye:
2038, SÓSKÚT KEROX utca 1. – Sóskúti Ipari Park
(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.

Helyek Pest
Budapest
Sóskút
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre