Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelési mérnök

  • Az álláshirdetés 7 napja lett frissítve

A Stanley a világ egyik vezető világítástechnikai berendezéseket gyártó vállalata. A Magyarországon alapított egyetlen európai gyártó részlege japán autógyárak részére gyárt első és hátsó autólámpákat. A cég tevékenységi körébe tartozik a fröccsöntés, felületkezelés és végső összeszerelés.

A Stanley Electric Hungary Kft. gyöngyösi telephelyére keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

TERMELÉSI MÉRNÖK

Feladatok:

  • Gépek folyamatos működésének biztosítása
  • Szükséges gépbeállítások végrehajtása
  • Új gép installációjában való részvétel
  • Technológiai folyamatok elemzése, fejlesztése
  • Állásidő csökkentése, kihozatal növelése
  • Karbantartások támogatása

Elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bruttó bér
  • Cafeteria
  • Teljesítményarányos prémium
  • Jelenléti prémium
  • Folyamatos továbbképzési lehetőség

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megpályázott munkakör és a fizetési igény megjelölésével a következő címre küldje:

Stanley Electric Hungary Kft.
3200 Gyöngyös, Gábor Dénes út 1.
vagy:
a Jelentkezem gombra kattintva.

Helyek Gyöngyös
Heves
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre