www.cvonline.hu

Termelési mérnök

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.07.21.
Jelentkezési határidő: 2018.04.01.

Karbonszál gyártassal és fejlesztéssel foglalkozó Komárom-Esztergom megyei multinacionális partnerünk számára keresünk Termelési mérnök kollégát.

Pozíció leírása / Job description

Az új mérnök kolléga fő fókuszában a termelés tervezése és irányítása lesz.

Feladatok:

- gyártási folyamatok elemzése, optimalizálása
- technológia elkészítése, felügyelete és folyamatos fejlesztése
- üzemi kísérletek koordinálása
- termelési problémák elemzése, megoldása
- közreműködés a minőségügyi problémák megoldásában
- minőség és technológia statisztikai elemzése, riportok készítése

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

- mérnöki végzettséggel (vegyész-, vagy gépészmérnöki)
- kommunikációképes angol nyelvtudással (szóban és írásban)
- gyártási területen szerzett tapasztalattal (szakmai gyakorlat is megfelelő).

Ideális lehetőség pályakezdők számára!

Amit kínálunk / Offer

A cég széles körű juttatási csomagot és kiemelkedő alapbért, valamint multinacionális környezetben szerzett tapasztalatot kínál.

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2018.03.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre