Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelési mérnök

  • A hirdetés 231 napja lejárt
Karbonszál gyártassal és fejlesztéssel foglalkozó Komárom-Esztergom megyei multinacionális partnerünk számára keresünk Termelési mérnök kollégát.
Az új mérnök kolléga fő fókuszában a termelés tervezése és irányítása lesz.

Feladatok:

- gyártási folyamatok elemzése, optimalizálása
- technológia elkészítése, felügyelete és folyamatos fejlesztése
- üzemi kísérletek koordinálása
- termelési problémák elemzése, megoldása
- közreműködés a minőségügyi problémák megoldásában
- minőség és technológia statisztikai elemzése, riportok készítése

Elvárás

Az ideális jelölt rendelkezik:

- mérnöki végzettséggel (vegyész-, vagy gépészmérnöki)
- kommunikációképes angol nyelvtudással (szóban és írásban)
- gyártási területen szerzett tapasztalattal (szakmai gyakorlat is megfelelő).

Ideális lehetőség pályakezdők számára!

Amit nyújtunk

A cég széles körű juttatási csomagot és kiemelkedő alapbért, valamint multinacionális környezetben szerzett tapasztalatot kínál.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2018.03.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre