www.cvonline.hu

Termelési kontroller [HN-TK01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.12.21.
Jelentkezési határidő: 2014.11.20.
Hirdetés azonosító: 870868

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk egy multinacionális hátterű gyógyszergyár, mely a biotechnológia egy speciális területével foglalkozik.

Feladatok

- A globális igények alapján elkészíteni a termelési programot, figyelembe véve a lokális lehetőségeket
- Egyeztetni és megszervezni az alapanyagok szállítását a Központ és a telephely között
- Jelentések készítése a kiszállításokról
- A termelési mutatószámok folyamatos követése
- Új mutatószámok kidolgozása a termelés részére
- A termelési mutatószámok tükrében javaslatok tétele a technológiák stabilitására, a kihozatalok emelésére, a kapacitások javítására
- Együttműködés az egyes üzemekkel a termelési mutatók folyamatos javulásának, fejlődésének érdekében
- Gyártást érintő deviációk kivizsgálásában szükség esetén való részvétel
- Technológiai transzferek esetén együttműködés a projekt teammel

Elvárások

- Főiskolai vagy egyetemi diploma
- 1-2 év tapasztalat termelési kontrolling, költség kontrolling vagy termeléstervezés területén
- aktív, középfokú angol nyelvtudás
- felhasználó szintű számítógépes ismeretek (erős Excel tudás)
- pontos, precíz és önálló munkavégzés
- jó kommunikációs készség

Előny

- termeléstervezésben szerzett tapasztalat
- gyógyszeriparban megszerzett tapasztalat
- SAP ismeret

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió