Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelési kontroller / ellenőr

  • Instalent
  • Mosonmagyaróvár, Győr-Moson...
  • A hirdetés 62 napja lejárt

Mosonmagyaróvár környéki partnercégünk részére keresünk

Termelési kontroller/ellenőr

munkatársat.

Feladatok:

  • gépek gyártásának nyomon követése, egyéb gyártási folyamatok ellátása
  • eltérések elemzése, készletkövetés, selejtezés
  • számítások elvégzése és szoros együttműködés a marketing osztállyal
  • legyártott termékek költségeinek kiszámítása az alapadatokkal (BOM, útvonal, ...)
  • vállalatközi árak áttekintése
  • havi riportok készítése
  • költségvetés elkészítése az egész cégnek
  • monitorozás
  • CAPEX kezelése, szoros együttműködés a vezetőséggel a tervezési folyamatokban

Elvárások:

  • 3-5 év tapasztalat hasonló munkakörben (kontrolling, termelési vezető ...)
  • felsőfokú végzettség (pénzügyi, gazdasági vagy mérnöki)
  • kiváló kommunikációs készség különböző nemzetiségű emberekkel
  • precíz munkavégzés, csapatjátékos, jó problémamegoldó készség, analítikus gondolkodás
  • MS office (különösen Excel) és SAP rendszer ismerete
  • felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • francia nyelv ismerete előny

Amit kínálunk:

  • komoly szakmai hátterű cég, fejlődési és előrelépési lehetőség
  • kihívásokkal teli munka egy nemzetközi, többnyelvű, multikulturális környezetben
  • kellemes munkakörnyezet
  • versenyképes kompenzációs csomag, különféle támogatásokkal

Jelentkezés fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal lehetséges!

Helyek Mosonmagyaróvár
Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok, Termelési menedzser
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gyárigazgató
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre