Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelési igazgatói asszisztens / Menedzser asszisztens

  • Exact Solutions Kft.
  • Budapest
  • A hirdetés 8 napja lejárt
A pozícióról:

Építőipari, generál kivitelezéssel foglalkozó partnercégünk számára keresünk új kollégát Termelési igazgatói asszisztensi munkakörbe.

Feladatok:
  • Általános adminisztráció kezelése
  • Nyilvántartások vezetése
  • Termelési Igazgató munkájának támogatása
  • Általános szervezési és irodai feladatok: időpont-egyeztetések; megbeszélések, tárgyalások megszervezése; utazásszervezés
  • Kapcsolattartás a cégcsoport többi üzletágával
  • Üzleti levelezés és egyéb ügyintézés
  • Szerződésállomány kezelése, koordinálása.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, PDF)
  • Precizitás
  • Önmagára és munkájára való igényesség
  • Rendszerben gondolkodás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önállóság
Miért jó nálunk dolgozni:
  • Rugalmas, fiatalos, lendületes csapat vagyunk
  • Hosszú távban gondolkodunk a munkatársainkban
  • Dinamikus, fejlődésorientált vállalati kultúránk van
Munkavégzés helye:

Budapest X. kerület

Pályázat fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, a betölteni kívánt munkakör megnevezésével, jövedelemigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Menedzser asszisztens
Aktiválás időpontja 2019.12.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre