www.cvonline.hu

Termelési igazgató / Veszprém megye /

  • Company_icon Hire-One Kft.
  • Location_icon Veszprém
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Pozíció leírása:

Adott gyártási terület teljeskörű napi operatív termelés irányítása;
Középvezetők egy része dotted line riportol a vezetőnek (quality, logisztika);
Automatizált és kis létszámú területről van szó, ebből adódóan erős, szakmai tudással rendelkezők munkáját kell összefogni;
Riportolás az operatív igazgató részére;
Rendszerek fejlesztése;
Gyártásszervezésben tapasztalat nagy előny, több műszakos munkarendben tud gondolkodni;
Karbantartásért is felelős lesz, a karbantartói területtel karöltve;
Gyártás stabilizálása, selejtcsökkentési projektek végrehajtása.

Követelmények:

Mérnöki v. műszaki végzettség / tapasztalat
Termelésvezetői múlt, sok ember irányításában szerzett tapasztalat (100 fő felett)
Aktív angol nyelvtudás
Erős elektronikai ismeretek, esetleg más technológiák ismerete még nagy előny (összeszerelés, fém megmunkálás)-- ez utóbbi előny!

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és/vagy angol nyelven is várjuk.
Tárgy mezőben: Kiss Bernadett részére, Termelési igazgató, Veszprém
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/943-02-59 (Kiss Bernadett)

Amit nyújtunk

Motiváló bérezés, juttatási rendszer, bónusz, vállalati gépjármű

Helyek Veszprém
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.08.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Tesztlabor mérnök - Veszprém

Man at Work Kft.

Feladatok: Funkcionális és környezeti validáci...
Veszprém, Veszprém

Minőségellenőr

Valeo Auto-Electric Magyarország Kft.

Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállító...

Tesztmérnök

BALLUFF ELEKTRONIKA Kft.

Az automatizálásban csúcspozíciót elfoglaló ves...
Veszprém, Veszprém, Fejér