Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelési egységvezető

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2019.09.20.
Hirdetés azonosító: 2366162
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében elhelyezkedő partnercégünk világszerte több mint 10.000 alkalmazottat foglalkoztatnak, és milliónyi embernek segítenek a termékeik által.

Csatlakozzon Ön is, amennyiben szeretne egy modern vállalat tagja lenni, amely a térség legdinamikusabb munkáltatójának számít!

FŐBB FELADATOK:

  • A munkavégzés 70%-ban a termelésben, 30%-ban az irodában zajlik;
  • Napi feladatok meghatározása koordinálása a termelési terveknek megfelelően;
  • A termelési tervek nyomon követése (a területre vonatkozó mutatók monitorozása, javaslattétel a fejlesztésre);
  • Beszámolók és prezentációk készítése az elért eredményekről;
  • LEAN folyamatokban való részvétel, javaslatok készítése;
  • Vezetői feladatok ellátása, személyes teljesítmény fejlesztési terv létrehozása, nyomon követése.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
  • Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Angol nyelvtudás (kommunikációs szint),
  • Kiváló kommunikávióc és prezentációs készség,
  • Rendszerszemlélet, proaktív, nyitott személyiség,

A meghirdetett pozícióra a "JELENTKEZEM" gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre