www.cvonline.hu

Termelési csoportvezető

  • Company_icon Eisberg Hungary Kft
  • Location_icon Gyál, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 6 napja lett frissítve

Gyálon működő svájci tulajdonú élelmiszer feldolgozó cégünkhöz

TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐT

keresünk

FELADATOK:

  • a saláta-előkészítő munkaterületen a munkafolyamatok irányítása, a műszakvezető által meghatározott feladatok végrehajtatása, az elvégzett munka felügyelete, ellenőrzése
  • termelési csoportjának vezetése és építése, fizikailag együtt dolgozva a csapattal
  • higiéniai, élelmiszerbiztonsági, munkavédelmi előírások betartatása és folyamatos ellenőrzése
  • a minőség, a hatékonyság és a teljesítmény folyamatos nyomon követése. Részvétel a napi termelési megbeszéléseken és az előző napi termelési adatok analízisében, illetve azon javító intézkedések meghatározásában, amik a napi problémák megszüntetésére irányulnak
  • javaslattétel a folyamatok optimalizálására, folyamatos fejlesztési munkákban való aktív részvétel
  • új dolgozók betanítása
  • a terület dolgozóinak éves teljesítményértékelése
  • üzemi adminisztráció elvégzése
  • napi együttműködés a műszakvezetőkkel

ELVÁRÁSOK:

  • legalább középfokú végzettség
  • termelő vállalatnál, csoportvezetőként legalább 2-3 éves gyakorlat, 10-20 fő irányításában szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • több műszakos munkarend, hétvégi műszak, ünnepnapon történő munkavégzés és esetenkénti túlóra vállalása
  • jó kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
  • jó szervezőkészség
  • határozott, magabiztos fellépés
  • rugalmasság, terhelhetőség

ELŐNYÖK:

  • élelmiszer-ipari szakirány vagy élelmiszer-ipari munkatapasztalat
  • folyamatos fejlesztésben (Kaizen, Lean) szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • kulturált munkakörülmények
  • bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • teljesítmény utáni bónusz havonta
  • cafeteria (SZÉP kártya, juttatott pénzeszköz, egészségpénztár) havonta
  • Munkába járás támogatása (15 Ft/km), bérlet támogatás
Helyek Gyál
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Termelés vezető, Termelési menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre