www.cvonline.hu

Termelési csoportvezető

  • A hirdetés 163 napja lejárt

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Irányítása alá tartozó terület: Fali szerelősor.
  • A szerelősor napi gyártási program-feladatainak utasítás szerinti végrehajtása a mindenkori Munkavédelmi Szabályzat előírásainak maradéktalan betartása mellett.
  • A szerelősor csoportvezetője, az általa jóváhagyott „első mintadarab” sorozatgyártása a Technológiai- és Ellenőrzési Utasításnak megfelelően, az azokban előírt folyamatoknak, eljárásoknak és ellenőrzéseknek maradéktalan betartásával.
  • A Fali szerelősori munkahelyen történő utasítás szerinti munkavégzés a Technológiai- és Ellenőrzési Utasításnak megfelelően, az azokban előírt folyamatoknak, eljárásoknak és ellenőrzéseknek maradéktalan betartásával.
  • Gépek, berendezések Karbantartási Utasítás szerinti napi/műszakonkénti ellenőrzése, karbantartása, tisztítása és állag megóvása. Ezzel kapcsolatos információk a művezető részére történő átadása, váratlan hiba esetén a javíttatás elvégzése.
  • Az irányítása alá tartozó területen a munkamegosztás meghatározása, a gyártandó termékek és a létszám összetétel figyelembevételével. A folyamatos munkavégzés biztosítása.
  • Létszámnyilvántartó karton naprakész vezetése.
  • Munkaterület és Környezet tisztán tartása, rend megóvása és fenntartása.
  • A munkavégzés során használt Dokumentációk, Eszközök, Védőfelszerelések állagának megóvása, rendben tartása és kijelölt helyen történő tárolása.
  • Kapcsolattartás a társaság egyéb területeivel.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Legalább középfokú (műszaki szakirányú) végzettség.
  • Hasonló iparágban szerzett műszaki/termelési tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office). IFS rendszer ismerete.
  • Pozitív, gyors, nyitott, rugalmas, problémamegoldó gondolkodás.
  • Jó szervező, tervező és elemző képesség.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint
Helyek Téglás
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre