Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelési Csoportvezető (Javító technikus)

Alpine Európai Elektronikai Ipari Kft. (ALPINE Kft.)
Régió: Budapest, Biatorbágy, Pest

Hozzáadva: 2019.06.24.
Jelentkezési határidő: 2019.07.07.

Alpine - Driving Mobile Media Innovation

Az ALPINE Kft biatorbágyi székhelyén folyamatosan az európai piacon megjelenő prémium kategóriás autókba audio-hifi berendezéseket gyárt a legmagasabb minőségben. Folyamatosan bővülő, tehetséges, lendületes csapatunkba multinacionális környezetbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Munkakörhöz tartozó feladatok

Gyártás közben kiesett termékek adminisztratív feladatának elvégzése
(TOP5 hibák, javításra váró készletek napi szinten, beérkező, és visszaforgatott termékek regisztrálása)
A javításra váró termékek megfelelő elosztása az analízis mérnökök, javítósók és javítós asszisztensek között
Analízis mérnökök, javítósók, és asszisztensek hatékonyságának mérése, munkájuk optimalizálása, riportálás a területi vezető felé
Intézkedések a javításra váró készletek csökkentésére
Területi vezető azonnali értesítése a gyártás közben fellépő sorozathibákról
5S kontroll a javítós területen

Elvárások

3 műszakos (folyamatos) munkarend vállalása
Középfokú végzettség
Precizitás, problémamegoldó készség
Jó kommunikációs képesség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Hatékony munkaszervezés, minőségtudat
Terhelhetőség, nagyfokú stressztűrőképesség

Előnyt jelent:
Elektronikai / autóipari tapasztalat
Angol nyelvtudás

Amit kínálunk: Versenyképes bérezés, kafetéria, teljesítmény bónusz, ingyenes tréning lehetőségek, ingyenes vállalati buszjáratok a környező településekről, ingyenes egészségügyi szűrővizsgálatok, családi programok

Helyek Budapest
Biatorbágy
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelés vezető
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre