Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ (14-9404)

HumanField Kft.
Régió: Békés, Csongrád

Hozzáadva: 2019.05.31.
Jelentkezési határidő: 2019.06.01.

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ

(14-9404)

pozícióba

Feladatok:

  • Kb. 20 fős termelési csoport irányítása,
  • A termelés stratégiai irányítása a következők figyelembe vételével: biztonság, minőségügy, termelékenység, költségek,
  • Gyártási folyamatok tervezése, optimalizálása, fejlesztése,
  • A büdzsé elkészítése, költségoptimalizálás.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Termelésben szerzett releváns tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások,
  • Hosszú távú munkalehetőség, nemzetközi környezetben.

A munkavégzés helye: Békés megye és Csongrád megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9404”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Békés
Csongrád
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre