Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termelési asszisztens

Trenkwalder Kft
Régió: Székesfehérvár

Hozzáadva: 2019.08.20.
Jelentkezési határidő: 2020.04.17.

Székesfehérvári partnerünk számára termelési asszisztens keresünk az alábbi feladatokkal:

  • Termelési statisztikák adat bevitele, sorközi selejt statisztika
  • Termelési Archív dokumentumokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Segédanyagok kiadása, dokumentálása.
  • Asszisztencia a havi jelentésének elkészítéséhez
  • Termelési egyéb dokumentációk archiválása
  • Egyéb a termeléssel és személyzettel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, túlóra elrendelők, táppénzes papírok összegyűjtése, leadása, létszám riportok készítése
  • Termelési Vezető munkájának napi szintű adminisztratív támogatása

  • Középfokú végzettség
  • Asszisztencia területén szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Számítógépes ismeret - Microsoft Office haladó szintű használata (Word, Excel, Power point, stb)

  • Hosszú távú, megbízható kölcsönzött munkaviszony
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus csapat, jó munkakörnyezet

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Székesfehérvár
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.04.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre